Ceník

Abychom vyhověli požadavkům návštěvníků naší webové prezentace, kteří hledají ceník, uvádíme níže alespoň několik základních položek s jejich naceněním. Cenu však není možné určit bez přesné specifikace zakázky, proto se nás neobávejte kontaktovat. Při větších zakázkách je možné čerpat výrazné slevy. Veškeré konzultace o hledání nejvhodnějšího řešení právě pro Vás, zaměření zakázky a sestavení rozpočtu jsou zcela zdarma a neznamenají pro Vás žádný závazek.


... pracujeme pouze s certifikovanýmí a kvalitními materiály.

Ceník sádrokartonu

Stropní podhledy již od 420 Kč/m²
Půdní šikminy již od 580 Kč/m²
Předstěna (předsazená stěna) již od 490 Kč/m²
Stěny (příčky) již od 550 Kč/m²
Samonosné stropní podhledy, akustické – neprůzvučné příčky a podhledy, protipožární a voděodolné systémy, obklady trámu, betonových překladů, trubek či elektoinstalace, montáž zárubní, montáž zasouvacích či skládacích dveří, volný průchod s obloukem, montáž skládacích půdních schodů, dvojité (trojité ... xté) opláštění stěny, lepení desek přímo na stěnu, samotné zateplení, opláštění oken, vybourání, odvoz a likvidace stavebního odpadu…. a umíme toho mnohem víc. Smluvní ceny dle dispozic a ceny materiálu
Minerální podhledy již od 395 Kč/m²

Ceník fasád

Pro široký sortiment materiálů a variant v oblasti fasádních systémů je každá zakázka originálem. Nechceme Vás zahltit nepřehledným výčtem všech možností. Budeme rádi, když nám zavoláte a my Vám pomůžeme najít optimální řešení v otázce nové fasády a zároveň ušetřit Váš čas i peníze. Pro základní orientaci uvádíme pouze nejčastěji používaný kontaktní zateplovací systém s polystyrenovým izolantem.

Síla izolantu 4 cm již od 795 Kč/m²
Síla izolantu 10 cm již od 950 Kč/m²
Zateplení minerální vlnou, nátěr fasádní barvou, oprava staré omítky (dutá místa), obkladové systémy,
Fasádní doplňky (okenní rámečky, osazení parapetů, obrazce, nadpisy, osvětlení, přístřešky, apod.)
Smluvní ceny dle dispozic a ceny materiálu
Lešenářské práce (Stavba lešení, měsíční pronájem a rozebrání lešení, doprava) Smluvní ceny dle dispozic

Cena zahrnuje materiál, odvoz a likvidaci stavebního odpadu a práci. Ceny jsou včetně DPH. Doprava materiálu do 30 km od sídla firmy je zdarma.

Kopírování

Veškerý text z těchto stránek může být libovolně kopírován, pokud bude uveden zdroj (odkaz na tyto stránky).

 Twitter  Facebook  Google plus

Kontakt

Jaroslav Škach

Email: jaroslav.skach@dostavby.cz
Telefon: 737 356 444